Kamenný obchod ZRUŠEN!

Od 1.1.2013 fungujeme pouze jako internetový obchod s možností osobního odběru v Praze ve Strašnicích (v místě sídla) nebo na Václavském náměstí v prostorách Centra tance (vždy po předchozí domluvě).

Díky velmi bohatým zkušenostem v oblasti tance vám dokážeme poradit s výběrem vhodného oblečení a obuvi na konkrétní taneční styl či lekce cvičení. Rádi se vám budeme věnovat tak dlouho, jak jen budete potřebovat. Informujeme vás o materiálovém složení, vhodné údržbě a možnosti využití. Také rádi pomůžeme s vhodným nakombinováním. Budeme vám plně k dispozici! Ceny se snažíme držet při zemi. Za kvalitu a vaše pohodlí vydáte ze svých peněženek to, co v jakémkoli jiném obchodě s běžnou módou. U nás však naleznete zboží výhradně těch výrobců, kteří se specializují na vybavení pro tanečníky. Vědí tedy, jaké materiály použít, aby neztrácely svůj tvar, byly lehké, savé a prodyšné a přitom vydržely velmi časté praní.

Sortiment tvoří oblečení a doplňky převážně značek CapezioFeel JoyNessi a Dimensione Danza. Naleznete u nás velké množství kalhot, triček, mikin a obuvi určené na street dance, zumbu, aerobik či modern dance, ale také na jógu, pilates nebo port de bras. V nabídce dále máme sportovní tašky, funkční spodní prádlo,taneční návleky a další doplňky nezbytné na tanec a fitness aktivity.

Náš obchod se rychle získal značnou oblibu mnoha zákaznic, mezi nimi například Mirjam Landy a její dcery Stázky Landové, Lucie Pernetové, Natálie Topinkové nebo Glorie Šudomové.

Naše prodejna v centru Prahy! 31.12.2012 byla uzavřena!

DSC_5103  DSC_5105
DSC_5112  DSC_5039